تهران
021-91009290
تهران
021-91009290

پیش دبستان و دبستان دخترانه غیردولتی گوهران مجهز به سامانه هوشمند نابو

آدرس: کرج – فاز 4 مهرشهر – 406 غربی – پلاک 26 تلفن: 33502454 – 33501640 – 09126615648   آرمان نابو نابو آرمان خود را بر توسعه زیر بنای هوشمندسازی مدارس قرار داده است. نابو می خواهد که هیچ یک از فاکتورهایی که در ارزشیابی فرایند یادگیری یک دانش آموز وجود دارد فراموش نگردد، تا خسرانی متوجه آینده سازان این سرزمین نباشد و آموزش همه جانبه و فرد گرای همکاران بلند مرتبه با یک ارزشیابی دقیق، صحیح و بهنگام کامل تر گردد و فضای آموزش فرصت ظهور شایستگی های دانش آموزان را فراهم آورد.   برخی از مزایای استفاده از اپلیکیشن نابو
  • تعاملات مستمر و موثر با والدین
با رشد روز افزون تکنولوژی در موبایل، حجم تبادل اطلاعات، همکاری و تعامل متقابل، به صورت قابل توجهی افزایش یافته است. حتی زمانی که والدین یا همکاران در تعطیلات و یا در محل کار خود نباشند، می توانند از طریق اپلیکیشن نابو با همدیگر ارتباط و تعامل آموزشی داشته باشند.
  • ذخیره سازی و گزارشگیری داده ها
اپلیکیشن نابو می تواند اطلاعات، پیام ها و …. را به صورت اتوماتیک و هوشمندانه دریافت و ذخیره نماید تا در نهایت با ارائه گزارشات و اطلاعات متنوع مربوط به دانش آموزان در جهت بالابردن سطح کیفی یاددهی و یادگیری کمک نماید. اپلیکیشن نابو می تواند مدارس را از روند آهسته و کند جمع آوری اطلاعات دانش آموزان و تجزیه تحلیل آنها، نجات دهند.
  • خدمات مدیریتی اپلیکیشن نابو
راه اندازی اپلیکیشن نابو در مدارس، می تواند برای مدیریتِ کارآمد تر و نظارت دقیق تر مدیر، راهگشا باشد. مشاهده ی عملکرد آموزگاران و دانش آموزان و …. از طریق تلفن همراه، ابزار قدرتمندی در اختیار مدیر می باشد برای بررسی، برنامه ریزی و مدیریت جامع مدرسه.
  • ارسال پیام
بهترین مزیت اپلیکیشن های تلفن همراه امکان ارتباط با کاربران از طریق ارسال پیامهای چند رسانه ای میباشد. این تسریع ارتباطی باعث سهولت اطلاع رسانی در موارد مورد نیاز در حداقل زمان و بدون هیچ گونه هزینه اضافی می گردد،
  • برندسازی و شناخته تر شدن
اپلیکیشن نابو مانند یک بیلبورد تبلیغاتی است و استفاده از آن می تواند به شما در شناخته تر شدن و خلاقیت داشتنِ مسئولینّ مدرسه در ارائه خدمات متفاوت و کیفی صحهه بگذارد و در نتیجه باعث ایجاد تمایل در والدین برای ادامه تحصیل فرزندانشان در مدرسه و استفاده از خدمات شما می گردد.
  • ترویج تعامل محوری و اهمیت به جایگاه والدین در سیستم آموزش دبستان شما
یکی از مهمترین دلایلی که چرا باید به ساختن اپلیکیشن اختصاصی در مدرسه ی خود اهمیت دهید، ایجاد وفاداری مخاطبان می باشد. لذا زمان ایجاد یک ارتباط خوب با مخاطبانمان (والدین) فرا رسیده است. با توجه به اطلاعات کامل و دقیقی که با استفاده از نابو در اختیار والدین قرار می گیرد، میزان رضایت از خدمات مدرسه بالاتر می رود و لذا وفاداری به مدرسه در والدین افزایش می یابد.
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

wpChatIcon
wpChatIcon