تهران
021-91009290
تهران
021-91009290

چرا به بیمه‌ عمر و سرمایه‌گذاری نیاز داریم؟

اولین سوالی که با شنیدن نام بیمه عمر ممکن است در ذهن هر فردی به وجود بیاید این است که مزایای بیمه عمر چیست و  به چه علت باید بیمه عمر داشته باشیم و آیا داشتن بیمه عمر ضروری است؟

  • اگر می خواهید با آرامش خاطر زندگی کنید.
  • اگر تامین کردن آینده خانواده به عهده شماست.
  • اگر دل نگران دوران ناتوانی و از کار افتادگی خود هستید.
  • اگر می خواهید دوران بازنشستگی را در رفاه و آسایش بگذرانید.
  • اگر آرامش و راحتی خانواده تان برایتان مهم است.
  • اگر می خواهید از حالا برای آینده کودکتان پس انداز کنید.
  • اگر به تحصیلات فرزند دلبندتان اهمیت می‌­دهید و می­‌خواهید مخارج تحصیلی فرزندتان را تا رسیدن به مدارج عالی پرداخت کنید.
  • اگر احساس می کنید به بیمه مکمل و تکمیلی برای بیمه‌های درمانی خود نیاز دارید.
  • اگر دوست دارید با پرداخت مبالغ جزئی، سرمایه­‌گذاری بزرگ و چشم گیری انجام دهید.

بیمه عمر گونه ای از بیمه است که می توان با پرداخت مبالغ جزئی به صورت ماهیانه، سالیانه و یا بازه‌های دلخواه و حتی در برخی موارد یکجا (با حداقل ۵ سال زمان انتظار) پس از گذشت مدتی که از قبل تعیین کرده ‌اید ضمن دریافت پول نقد قابل توجهی به عنوان اصل سرمایه و سود متناظر آن، از خدمات و امتیازات بیشماری نیز بهره‌­مند گردید.

هم اکنون در سرتاسر جهان، در کشورهای پیشرفته یا در حال پیشرفت اغلب افراد جامعه دارای بیمه عمر بوده و از خدمات آن استفاده می­‌کنند اما در کمال تاسف مردم کشور ما آشنایی چندانی با این نوع بیمه ندارند لذا در اینجا بخش کوچکی از مزایا و امتیازات این نوع بیمه را خدمت شما معرفی می‌کنیم.

دریافت وام هایی با سود کم

هر زمان که نیاز فوری داشته باشید می‌توانید بدون تشریفات مرسوم و نیاز به ضامن و یا معرف و گیرودارهای قانونی و اداری در کوتاه‌ترین زمان و با نرخ بهره بسیار اندک وام دریافت کنید و در بازه‌های دلخواه سه ماهه تا دو ساله وام خود را باز پرداخت کنید در ضمن بعد از گذشت یکسال از باز پرداخت وام می‌توانید وام جدید درخواست نمایید.

پس اندازی مطمئن

در مورد افرادی که شکیبایی لازم برای پس انداز کردن را ندارند و هر آن ممکن است زحمات خود و هر آنچه ذخیره کرده­‌اند را به باد هوا دهند بیمه عمر بسیار موثر است و می‌تواند نظم خوبی به این سرمایه گذاری مطمئن بدهد. پس شما یک سرمایه‌گذاری منظم و مطمئن انجام داده‌اید که می‌تواند ارثیه مطلوبی هم برای فرزندان و وراث شما باشد زیرا معاف از مالیات است که در بخش بعدی بیش‌تر توضیح خواهیم داد.

معافیت مالیاتی

مبالغی که در قبال بیمه عمر یا تامین آتیه پرداخت می­‌کنید به هر میزانی که باشد شامل پرداخت مالیات نشده و معاف از مالیات است. حتی در صورت مرگ بیمه شده این سرمایه که به وراث او می‌رسد از قانون ارث تبعیت نمی‌کند و مالیات بر ارث نخواهد داشت و وارث های شما هم از پرداخت مالیات معاف هستند.

پوشش بیماری‌های خاص

در هنگام بیماری و زمانی که نیاز به درمان‌­های پزشکی داشته باشید این بیمه نامه به کمک شما خواهد آمد. بیمه شدگان در برابر هزینه‌های سنگین بیماری‌های خاص مانند سکته قلبی، سکته مغزی، سرطان، عمل قلب باز و پیوند اعضای اصلی بدن تحت پوشش بیمه خواهند بود. برای دریافت کمک هزینه‌ها حتی نیازی به ارائه فاکتور هم نیست و حداکثر تا سی درصد سرمایه بیمه عمر پرداخت می‌شود.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

wpChatIcon
wpChatIcon