تهران
021-91009290
تهران
021-91009290

مزایای کاربرد نرم افزار نابو در هوشمندسازی مدارس

نرم افزار نابو بهره وری را افزایش می دهد

سیستم مدیریتی نرم افزار نابو باعث بهره وری مدرسه می شود، دلیل افزایش بهره وری کاهش زمان برای حفظ سوابق و اطلاعات دانش آموزان و افزایش دقت در سازماندهی داده هاست. کار با دقت بیشتر در وقت کمتر باعث می شود مدرسه روی بهره وری خود متمرکز شود.

همکاری دانش آموزان و معلمان

استفاده از نرم افزار نابو منجر به همکاری دانش آموز و معلم فراتر از کلاس می شود. این تعامل بین کارکنان و دانش آموزان را افزایش می دهد. تعامل در ارسال سوالات و دریافت پاسخ ها در بخش تکالیف و پیام ها اتفاق می افتد.

قابلیت دسترسی

از هر کجا و هر زمان که بخواهید می توانید به این نرم افزار و دانش آموزان دسترسی داشته باشید. سابقه ای از همه چیز به دلیل دسترسی آسان آن قابل نگهداری است، همچنین فراهم آوردن اطلاعات فوری را تسهیل می کند.

ارتباط با والدین

نرم افزار نابو بصورت آنلاین منجر به افزایش تعامل با اولیا می شود. والدین هر از گاهی می توانند بخش های مختلف را بررسی کنند و پیشرفت های دانش آموز را در زمینه های درسی مختلف پیگیری کنند، این منجر به شفافیت ارتباط مدرسه و والدین می شود.

کاهش هزینه

تمام داده های ضروری روی نرم افزار موجود است همین باعث کاهش هزینه های ارتباطی از جمله فراخوانی والدین و ارسال پیامک و برنامه ریزی جلسات غیر ضروری اولیا و مربیان برای اطلاع رسانی وارتباط با آنها برای فعالیت های مختلف درون مدرسه می شود

کاهش فشار کاری

از آنجا که نیاز معلمان با ابزار مدرن و فناوری رفع می شود، میزان کار بخش اداری مدرسه کاهش پیدا می کند، از آنجایی که اطلاعات را بصورت منسجم و ساختاریافته درون نرم افزار نابو ثبت کرده اند و این کار باعث صرفه جویی در وقت می شود.

افزایش ثبت نام دانش آموزان

با توجه به برنامه گیج کننده مدارس و سیاست های سخت تصمیم گیری و روال اداری، بررسی ثبت نام دانش آموزان مشکل ساز می شود. بنابراین لازم است نرم افزار های مناسبی را پیاده سازی کنید تا بار اجرای فعالیت های مختلف کاهش یابد. از مزایای نرم افزار مدیریت مدرسه این است که به سازمان اجازه می دهد که با ساده سازی روال کار بر افزایش ثبت نام دانش آموزان تمرکز کند.

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *