تهران
021-91009290
تهران
021-91009290

دبیرستان دولتی پسرانه شهید مدنی مجهز به سامانه هوشمند نابو

آدرس: ملارد-صفادشت-روستای مهردشت

شماره تماس: 02165742420

با مدیریت: آقای مقصودی

نرم افزار نابو اولین و جامع‌ترین و کاربردی‌ترین نرم‌افزار ارتباط لحظه ای بین کادر آموزشی، اجرایی مدارس و والدین دوره ی ابتدایی می باشد. که با تلاش تیم مجرب فنی و آموزشی به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی اطلاعات اساسی مورد نیاز والدین را پوشش می‌ دهد.

آرمان نابو

نابو آرمان خود را بر توسعه زیر بنای هوشمندسازی مدارس قرار داده است. نابو می خواهد که هیچ یک از فاکتورهایی که در ارزشیابی فرایند یادگیری یک دانش آموز وجود دارد فراموش نگردد، تا خسرانی متوجه آینده سازان این سرزمین نباشد و آموزش همه جانبه و فرد گرای همکاران بلند مرتبه با یک ارزشیابی دقیق، صحیح و بهنگام کامل تر گردد و فضای آموزش فرصت ظهور شایستگی های دانش آموزان را فراهم آورد.

رابط کاربری مدیر دبستان

هوش سازمانی, مدیران را برای تصمیم گیری در همه عوامل موثر بر سازمان تحت مدیریت خود ( مدرسه ) توانمند می سازد. بهبود عملکرد مدرسه، قابلیت های تحلیل، گزارش گیری و نظارت همه جانبه جزء اولویت های کنونی مدیران خلاق و بروز می باشد امروزه نرم افزارها، عوامل حیاتی برای اداره ی مدارس هستند. این نرم افزارها و سیستم ها با تبادل اطلاعات و تعامل داده ها و … عامل افزایش کارایی مدارس و یکپارچگی فرایندها بوده و نهایتا منجر به تاثیرات مثبت بر تصمیم گیری و برنامه ریزی های جامع تر خواهند شد.

جهت هوشمند سازی مدارس خود با ما تماس بگیرید:

02165241084

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *